Dış ticaret konusunda oluşturduğumuz farklı konumlardaki otuz yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimlerimizle TORUS ismi altında toplanarak 2018 yılında heyecanlı bir yolculuğa çıktık.

İşimiz Ticaret, Uzmanlığımız Dış Ticaret

‘Türlü ürün, mal alım satımı’ anlamına gelen bu kavramın odağına, çok önemsediğimiz ‘Müşteri’ olgusunu yerleştirdik. Müşterilerimizi karşılıklı durduğumuz ‘Satın Alıcılar’ olarak değil, yanyana yürüdüğümüz, verimli iş birliktelikleri kuracağımız ‘İş Ortakları’ olarak görmeyi hedefledik.

Dış ülkelerde, savunma, güvenlik, tekstil, gıda, makine ve yedek parça gibi bir çok farklı gereksinim için ürün ve anahtar teslim tesislerle çözümler üretiyoruz. Akla gelebilecek hemen her konuda tasarım geliştirebiliyor, teknik özellikleri çözüyor, uygulama gerçekleştirebiliyor ve tüm detayları çözüme ulaştırarak projeleri teslim edebiliyoruz.

İnşa Ediyoruz

İnşaat konusundaki deneyimimiz ise tasarım, projelendirme ve uygulama alanlarında müşterilerimizin beklentilerini üst seviyelere taşıyan nitelikte. Tasarıdan anahtar teslime ulaşan inşaat projeleri arasında konut, fabrika, kamu yapıları, yol gibi projelerin yanı sıra iç dekorasyon tasarım ve üretimi de bulunmakta.

Zamanı Yakalamak

Özellikle Savunma Sanayi dalındaki dış ticaret hizmetlerimizin yüksek standartları hedeflemesi, Torus’u iş yaptığı ülkelerde farklı bir konuma taşıyor. Çözüm odaklı hareket eden ve işleri en kısa sürede tamamlayabilme yetisine sahip ekibimiz, hızlı, net ve verimli bir tasarım-alım-satım anlayışıyla çalışıyor. Müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmet kalitesi ise süreklilik taşıyan bir iş modeli olduğu için, mutlu müşteriler yaratıyor; Torus olarak da bizi her geçen gün daha donanımlı olarak geleceğe taşıyor.

Torus Trade
Oluşum
Tekstil
Balistik
Proje / Taahhüt
Tasarım ve Uygulama
Tekstil
Gıda
Enerji
Makina ve Yedek Parça
Araç ve Ekipman

Siz ve Biz

Her geçen gün işimizi geliştirmeye çalışırken, kendimizi de olumlu işler üreten bir grubun parçası olacak şekilde eğitiyoruz. Birlikte iş yaptığımız her ülkenin gelenekleri ve dünya görüşüyle bizim ulusal ve uluslararası birikimlerimizi harmanlıyor, çağdaş bir bakış açısıyla verimli sonuçlara ulaşıyoruz. Her yeni ülke, her yeni kişi, her yeni iş konusu bizim için yepyeni bir heyecan ve başarma güdüsü.

Birlikte, sizin hikayenizi de başarıyla sonuçlandırmaya ne dersiniz?